AS VISA SOLUTIONS

ÇOK ÖNEMLİ !!! Lütfen başvuru sonucunuz hakkında bizi aramayınız.Başvurunuz sonuçlandığında tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

ÇOK ÖNEMLİ !!! Henüz başvuru yapmadıysanız  vize-pasaport-oturum başvurusu için 0850 346 51 26 yı arayınız.

 

10 Kasim 2017 tarihinden itibaren Macaristan Portekiz, Norveç ve Slovenya Schengen vizeleri yetkili kurumu AS VISA SOLUTIONS olmuştur. Bu tarihten sonra yukarıda belirtilen ülkeler için AS VISA SOLUTIONS ile beraber başvuru yapılması gerekmektedir. Ankara için sadece Macaristan başvurusu yapılmaktadır. İstanbul için ise diğer ülkeler için başvuruda bulunabilirsiniz. Ankaraya bağlı başvuru sahipleri Norveç ve Slovenya için VFS Global’den başvuru yapmaları gerekmektedir. Portekiz için ise Portekiz Ankara Büyükelçili’ğinden başvuru yapabilirler.

 

ÖNEMLİ UYARI!!! As Visa Solutions Global vize Başvuru Merkezinden Macaristan-Norveç-Portekiz-Slovenya ülkelerine başvuru yapabilmek için randevu almanız zorunludur.

ÖNEMLİ UYARI!!!Randevusuz gelerek Başvuru yapmak istediğinizde size yardımcı olamayacağımızı bilmenizi isteriz. Randevu için 0850 346 51 26 telefon numarasını arayabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI!!! VIS’li vize sahibi bireysel başvuru sahiplerinin dikkatine, VIS ibaresi (25.09.2014 sonrası alınmış 5 yıl geçerli parmak izi olan schengen vizesi) yer alan Schengen vizeniz var ise sizin adınıza sadece kurumsal olarak kurumumuzda kaydı olan acenteler aracılığıyla şahsen gelmeden başvuru yapabilirsiniz. VIS ibaresi olan vizeniz olsa bile, 3.kişiler, arkadaş, birinci derece olsa dahi aile bireyleri (eş-kardeş-anne-baba…) soy-ad aynı bile olsa başvuru sahibi adına (sizin adınıza) başvuru yapamazlar. Sadece, Şahsen gelerek ya da Acente aracılığı ile başvuru yapılabilir.

ÖNEMLİ UYARI!!! Randevusuz olarak gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Randevunuzu seyahatinizden mimimum 15 gün öncesinde Başvuru yapacak şekilde planlamanızı öneririz.