BLS INTERNATIONAL

ÇOK ÖNEMLİ !!! Lütfen başvuru sonucunuz hakkında bizi aramayınız.Başvurunuz sonuçlandığında tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

ÇOK ÖNEMLİ !!! Henüz başvuru yapmadıysanız  vize-pasaport-oturum başvurusu için 0850 346 51 26 yı arayınız.

 

BLS Türkiye’de İspanya Büyükelçiliği’nin/ Baş Konsolosluğu’nun vize danışmanlık hizmeti sağlayan BLS İspanya Vize Başvuru Merkezi Türkiye’de ikamet eden başvuru sahiplerinin artan talebine cevaben başvuru kabulu ve işlem merkezi olarak daha iyi bir hizmet garantisiyle hizmet verir.

Bir başvuru merkezi olarak İspanya Vize Başvuru Merkezi size vize almanızı garanti edemez. Vizenin kabulu ya da reddi konusunda tek yetkili Türkiye’deki İspanya Büyükelçiliği/ Baş Konsolosluğudur. İspanya Vize Başvuru Merkezi bu kararı hiçbir şekilde etkileyemez.

ÖNEMLİ UYARI !!! 12 yaşından büyük ve 12 yaş sonrası parmak izi vermiş başvuru sahiplerinin vize başvuru merkezine gelmesi zorunlu değildir. Evrakları velisi tarafından teslim edilebilir. Ancak, 12 yaşını tamamlamamış her başvuru sahibinin başvuru merkezine gelmesi zorunludur (Bebekler dahil).

Randevu Almak İçin Bizi Arayın .

ÖNEMLİ UYARI !!! İspanya’ya giden bordo pasaportlu Tc vatandaşlarının , transit vizeye değil, schengen vizesine ihtiyaçları vardır.

ÖNEMLİ UYARI !!! Başvuru sahiplerinin seyahat tarihlerinden en az 12 iş günü öncesinde başvuru yapmaları gerekmektedir.

ÖNEMLİ UYARI !!! BLS Anlaşma gereği 90 günden uzun süre kalışlarda başvurunuzu kabul etmemektedir.. Bu durumlar için talep edilen evraklar farklılık gösterebileceğinden 0850 346 51 26 numarasından bilgi alabilirsiniz.