Vize İşlemleri

ÇOK ÖNEMLİ !!! Lütfen başvuru sonucunuz hakkında bizi aramayınız.Başvurunuz sonuçlandığında tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

ÇOK ÖNEMLİ !!! Henüz başvuru yapmadıysanız  vize-pasaport-oturum başvurusu için 0850 346 51 26 yı arayınız.

Vize işlemleri için ayırmanız gereken belirli bir süre vardır. Randevu almadan herhangi bir vize türünde başvuru yapamazsınız. Bunun için ” 0850 346 51 26 ” telefon numarasından yardım alabilirsiniz.

Randevu alırken pasaport bilgileriniz yanınızda olmalıdır. Pasaport bilgileri olmadan randevu işlemleri yapılmayacaktır.

Acil randevu ve diğer işlemlerinizde bize ” 0549 426 00 36 ” telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Randevu Almak İçin Bizi Arayın .

 

 

 

 

Vize işlemleri belirli kategorilere ayrılmaktadır.Bunlar;

Schengen (kısa dönem) Vizesi

Ulusal (uzun dönem) Vizesi

 

Schengen vizesinde 180 gün içinde 90 gün kalma şartı ile vize aldığınız ülkede kalabilirsiniz. Ulusal vize ise belirli bir amaç için alınan vize türüdür. Bu amaçlar; eğitim, aile birleşimi , çalışma vs. olarak kategorilere ayrılmaktadır.

Pasaport ve kimlik çıkarma ise vize kapsamı dışındadır. Bu işlemler direk olarak konsolosluklar tarafından yapılmaktadır.

Tüm vize , pasaport , kimlik ve oturum işlemleri farklı süreler içinde sonuçlanmaktadır.

Randevu alırken pasaport bilgileriniz yanınızda olmalıdır. Pasaport bilgileri olmadan randevu işlemleri yapılmayacaktır. Detaylı bilgi  için ” 0850 346 51 26 ” telefon numarasından yardım alabilirsiniz.