RANDEVU

ÇOK ÖNEMLİ !!! Lütfen başvuru sonucunuz hakkında bizi aramayınız.Başvurunuz sonuçlandığında tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

ÇOK ÖNEMLİ !!! Henüz başvuru yapmadıysanız  vize-pasaport-oturum başvurusu için 0850 346 51 26 yı arayınız.

Lütfen vize başvurunuzu mümkün olduğunca erken yapınız. Seyahatinizin başlangıç tarihine 90 gün ve daha fazla var ise vize başvurusunda bulunamazsınız. Konsoloslukların vize bölümleri başvuru işlemlerini mümkün olduğunca kısa bir sürede sonuçlandırmaya gayret göstermektedirler, fakat yoğunluk, teknik sorunlar veya personel eksikliği nedeniyle işlem süresi uzayabilmektedir.

 

ÖNEMLİ !!! Vize başvurusunda bulunmak için ilk olarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevusuz kesinlikle hiçbir işlem yapılamaz. Randevu için 0850 346 51 26 numarasını arayabilirsiniz.

ÖNEMLİ !!! 90 gün ve altı başvurularda konsolosluktan işlem yapılmamaktadır. Randevu almak için konsolosluğu aramayınız. Randevu için 0850 346 51 26 numarasını arayabilirsiniz.

ÖNEMLİ !!! 90 gün ve üstü başvurularda konsolosluktan işlem yapılmaktadır. Randevuyu konsolosluk vermemektedir , sadece başvuruyu konsolosluklar almaktadır. Randevu için 0850 346 51 26 numarasını arayabilirsiniz.

ÖNEMLİ !!! Randevu alırken pasaportunuz mutlaka yanınızda olmalıdır, aksi halde randevu onayınız verilmez. Randevunuz oluşturulduktan sonra sizin için tam evrak listesi tarafınıza iletilecektir.

 

Aşağıdaki Form Randevu Talep Formudur.İşlemlerinizi hızlandırmak için randevu formunu doldurabilirsiniz. Ya da telefonla randevu almak için “0850 346 51 26  telefon numarasından randevu alabilirsiniz.

Acil vize randevuları için 0549 426 00 36  ya Whatsupptan ulaşabilirsiniz.

Randevu Almak İçin Bizi Arayın .

 

 

 

 

 

 

RANDEVU ALMAK İÇİN AŞAĞIDA Kİ SİSTEMİ KULLANINIZ. 

Yukarıda ki randevu linkini kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz tarafımıza iletildikten sonra mesai saatleri içinde ilgili kişi sizi arayacak, size uygun randevu tarihi verecektir. Randevunuzu direk “0850 346 51 26 ″ telefon numarasından arayarak da alabilirsiniz. Randevu oluşturmadan önce lütfen pasaportunuz yanınızda olsun. Pasaport bilgileri olmadan kesinlikle randevu oluşturulmamaktadır.

Randevu tarihiniz belirlendiğinde ilgili kişi size evrak listesini verecektir. Hazırladığınız evraklarınızla beraber randevu günü başvurunuz yapılacaktır.

 

ÖNEMLİ UYARI !!! Randevunuza randevu saatinden en az 30 dk öncesinden geliniz. Randevu saatini geçiren başvuru sahiplerinin başvuruları gerçekleştirilmez.

ÖNEMLİ UYARI !!! Randevu tarihinizde değişiklik yapabilirsiniz. Bunun için  “0850 346 51 26 ″ telefon numarasını arayınız.