VFS GLOBAL

Dünya çapında diplomatik bir misyona sahip olan VFS Global 124 ülkede 2151 tane ofisi olan dünyanın en büyük Outsourcing ve teknoloji servisi hizmeti veren bir kurumdur. 120 milyondan fazla uygulama yapmış olan firma 2001 yılında kurum ve vize işlemleri konusunda aracı kurum olarak çalışmanın yanı sıra VIP servisi, kurye hizmetleri gibi yan uygulamalarla müşterilerinin vize ve pasaport işlemlerinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olan bir firmadır.

Parmak izi uygulaması zorunlu hale geldiği tarihten itibaren herkesin parmak izi vermesi için VFS Global firmasına parmak izi vermesi zorunludur.

Randevu Almak İçin Bizi Arayın .

 

 

 

 

Fransa, Kanada, İtalya, Yunanistan, Danimarka İsviçre, Hollanda gibi ülkelere kolayca vize almanıza aracılık eden VFS Global’in, Ankara’da, İstanbul’da Harbiye ve Altunizade ilçelerinde, İzmir’de, Edirne’de, Bursa’da, Bodrum’da, Antalya’da ve Gaziantep’te ofisleri bulunmaktadır. Schengen vizesiyle İsviçre, Avusturya,Avusturalya,  İsveç, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Slovenya, Danimarka, Portekiz, Estonya, Polonya, Finlandiya, Norveç, Fransa, Hollanda, Malta, Yunanistan, Lüksemburg, Macaristan, Litvanya, İzlanda, Letonya, İzlanda, İtalya ülkelerine vize alabilmenizi sağlamaktadır. Vize başvurusu Schengen vizesi almak için başvuru yaptığınızda en fazla kalacağınız ülkeye başvuru yapmanız gerekmektedir. Eğer her ülkede eşit sürede kalacaksanız ilk olarak giriş yapacağınız ülkeye vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden ya da 0850 346 51 26 telefon numarasından randevu alarak VFS Global’dan vize başvurusu yapabilir ve kolayca vizenizi alabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI !!! Vize Başvurusu ve Vize Randevusu seyahatinize 3 ay önceden de Vize Başvurusu yapılabilir. En az 3 ay önceden Vize Başvurusu yapmak size ekonomik fiyatla erken Yurt dışı Uçak Bileti satın alma avantajı sağlar.

Vize Randevusu Almak ve Vize Başvuru talebinde bulunabilmek için pasaportunuzun 6 aydan veya daha fazla geçerlilik süresine sahip olması gerekmektedir.(Bazı ülkelerde farklılıklar gösterebilir) Vize’li seyahat planladığınız seyahatten en az 1 ay önce randevu talebinde bulunmanız ve belgelerinizi hazırlamanızı tavsiye edilmektedir. Ülke Büyükelçiliği/Konsolosluğu Vize Bölümü yoğunluğuna göre bu süre daha da uzayabilmektedir.