VFS GLOBAL

ÇOK ÖNEMLİ !!! Lütfen başvuru sonucunuz hakkında bizi aramayınız.Başvurunuz sonuçlandığında tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

ÇOK ÖNEMLİ !!! Henüz başvuru yapmadıysanız  vize-pasaport-oturum başvurusu için 0850 346 51 26 yı arayınız.

Dünya çapında diplomatik bir misyona sahip olan VFS Global 124 ülkede 2151 tane ofisi olan dünyanın en büyük Outsourcing ve teknoloji servisi hizmeti veren bir kurumdur. 120 milyondan fazla uygulama yapmış olan firma 2001 yılında kurum ve vize işlemleri konusunda aracı kurum olarak çalışmanın yanı sıra VIP servisi, kurye hizmetleri gibi yan uygulamalarla müşterilerinin vize ve pasaport işlemlerinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olan bir firmadır.

Parmak izi uygulaması zorunlu hale geldiği tarihten itibaren herkesin parmak izi vermesi için VFS Global firmasına parmak izi vermesi zorunludur.

Randevu Almak İçin Bizi Arayın .

 

 

 

 

 

Fransa, Kanada, İtalya, Yunanistan, Danimarka İsviçre, Hollanda gibi ülkelere kolayca vize almanıza aracılık eden VFS Global’in, Ankara’da, İstanbul’da Harbiye ve Altunizade ilçelerinde, İzmir’de, Edirne’de, Bursa’da, Bodrum’da, Antalya’da ve Gaziantep’te ofisleri bulunmaktadır. Schengen vizesiyle İsviçre, Avusturya,Avusturalya,  İsveç, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Slovenya, Danimarka, Portekiz, Estonya, Polonya, Finlandiya, Norveç, Fransa, Hollanda, Malta, Yunanistan, Lüksemburg, Macaristan, Litvanya, İzlanda, Letonya, İzlanda, İtalya ülkelerine vize alabilmenizi sağlamaktadır. Vize başvurusu Schengen vizesi almak için başvuru yaptığınızda en fazla kalacağınız ülkeye başvuru yapmanız gerekmektedir. Eğer her ülkede eşit sürede kalacaksanız ilk olarak giriş yapacağınız ülkeye vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden ya da 0850 346 51 26 telefon numarasından randevu alarak VFS Global’dan vize başvurusu yapabilir ve kolayca vizenizi alabilirsiniz.

 

VFS GLOBAL FRANSA

VFS GLOBAL HOLLANDA

VFS GLOBAL İTALYA

VFS GLOBAL AVUSTURYA

VFS GLOBAL İRLANDA

VFS GLOBAL İSVEÇ

VFS GLOBAL FİNLANDİYA

VFS GLOBAL DANİMARKA

VFS GLOBAL LİTVANYA

VFS GLOBAL MALTA

VFS GLOBAL KANADA

VFS GLOBAL AVUSTRALYA

VFS GLOBAL ÇEKYA

VFS GLOBAL SLOVENYA

VFS GLOBAL YUNANİSTAN

VFS GLOBAL NORVEÇ

VFS GLOBAL BULGARİSTAN

VFS GLOBAL LÜKSEMBURG

 

ÖNEMLİ !!! Vize başvurusunda bulunmak için ilk olarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevusuz kesinlikle hiçbir işlem yapılamaz. Randevu için 0850 346 51 26 numarasını arayabilirsiniz.

ÖNEMLİ !!! 90 gün ve altı başvurularda konsolosluktan işlem yapılmamaktadır. Randevu almak için konsolosluğu aramayınız. Randevu için 0850 346 51 26 numarasını arayabilirsiniz.

ÖNEMLİ !!! 90 gün ve üstü başvurularda konsolosluktan işlem yapılmaktadır. Randevuyu konsolosluk vermemektedir , sadece başvuruyu konsolosluklar almaktadır. Randevu için 0850 346 51 26 numarasını arayabilirsiniz.

ÖNEMLİ !!! Randevu alırken pasaportunuz mutlaka yanınızda olmalıdır, aksi halde randevu onayınız verilmez.

ÖNEMLİ !!!  Vize Başvurusu ve Vize Randevusu seyahatinize 3 ay önceden de Vize Başvurusu yapılabilir. En az 3 ay önceden Vize Başvurusu yapmak size ekonomik fiyatla erken Yurt dışı Uçak Bileti satın alma avantajı sağlar.